Scroll to top

Poznaj nas

Maison Deweloper

Firma Maison powstała w 2017 roku, to szereg kompetentnych osób, w których skład wchodzą specjaliści finansów i zarządzania, kierownicy budowy, architekci, informatycy oraz operatorzy i budowlańcy bez których tak szybki rozwój nie byłby możliwy.

Wieloletnie doświadczenie w wyżej wymienionych dziedzinach skutkuje przede wszystkim jakością. Na tym zależy nam najbardziej, aby przyszły klient był pewnym swojego wyboru, podniósł swój standard życia i jednocześnie czuł się bezpieczny z podjętymi decyzjami. Wszystkie te elementy muszą łączyć ze sobą terminowość i rzetelność.

Zbudujemy twój dom - Maison Deweloper.

Jesteśmy szybko rozwijającymi się deweloperami. Tworzymy bezpieczną i przyjazną przyszłość. Proponujemy najlepsze rozwiązania, tak aby twój wymarzony dom był miejscem dla całej twojej rodziny.

Więcej o nas

Tworzymy swoją markę, chcemy, aby każdy wybudowany dom miał swój charakter. Zwracamy szczególną uwagę na wygląd i funkcjonalność.

Zaczęliśmy w 2017 roku, dzisiaj kończymy pierwsze nowoczesne i przytulne domy. Jutro budujemy całe osiedle dla wszystkich.

Naszym celem jest ciągle się rozwijać, brać pod uwagę zdanie klienta i w pełni spersonalizować projekt. Zaufało nam wiele rodzin, to dla nas najważniejsze.

Polecamy mieszkania Gryfino .